Юлия Постникова

Якими літерами на карті позначені області високого та низького тиску??? Очень срочно надо! И ище од

Очень срочно надо! И ище один вопросик- Яким способом на карті зображено середньорічну кількість опадів!

Надежда Булкина

Області високого тиску позначені літерою В, низького — Н

За допомогою локалізованих діаграм - як у вігляді графіка, так і у вігляді стовпчиків (прямокутні координати) , а також - троянд (полярні координати)