Таис Московская

маринка прочитала книжку обсягом 420 сторинок за 12 днив. скильки вона зможе прочитати протягом 5 каникулярних днив, якщ

скильки вона зможе прочитати протягом 5 каникулярних днив, якщо за день читатиме на 8 сторинок бильше?

Коля Слеп

Купи клаву с родным языком=не изгаляйся по русски или пиши на для всех понятном.

Максим

215 сторінок, при умові,що вона читатиме, а не сидітиме в інтернеті:)