Григорий Левкин

можно ли купить арму 2 операция стрела для dayz или арма 2 обязательно (кто знает обьясните пож

Юрий

ждите отдельной версии

Татьяна Зорина

The Day Z Mod requires both Arma II and Arma II: Operation Arrowhead. For the best experience (including high detail textures for all models used in the DayZ Mod) purchase Arma II: Complete Collection.
You must first launch ARMA II and ARMA II Operation Arrowhead before running "Arma 2: DayZ mod" for the first time.