М*
Макс *********

Євген Гуцало "Сім, я дикої качки"

Ми часто вживаємо звернення "брати наші менші", маючи на увазі тварин і птахів. Тож спробуйте поставити себе на місце качки, у якої Юрко відібрав каченят і яка не змогла перешкодити хлопчині вчинити лиху справу. Напишіть твір-оповідання від імені цієї пташки про те, що трапилось, подивіться на цю історію очима істоти, яку так скривдила людина.

Леша Лоев

Напиши, що вона розчарувалась в людях і пішла топитись в озеро.

Якщо чесно, не пам*ятаю, що саме там було.