Светлана Климова

коли відмічається День іхтіолога????

Іхтіолог -Вчений-зоолог, фахівець із водної фауни, що вивчає й описує будову, еволюційний розвиток, форми життєдіяльності й особливості розмноження риб і косоротих.

я сам не знаю чи е такий день, я просто питаюся. Може хтось і знае що такий день е)

Hiкмат Тurовоv

Отмечается в день науки 8 февраля. Но поскольку я морской ихтиолог и день рыбака отмечаем тоже.

Bekzat Mekeev

Мне кажетса что нет такого дня.

Лерочка

Спроси у Ихтиандра.