Дарья Левандовская

для тех кто читает украинскую литературу: ПОМОГИТЕ!!!

Твір Михайла Коцюбинсьйого "Дорогою ціною" -""характеристика Соломії""-???

Василий Трофименко

Соломія — вродлива і сильна жінка. Вона має високу і міцну постать, гарне, з карими очима обличчя. Коли вона разом з Остапом тікала з рідного села, то в її очах відбивався і сум за рідним краєм, який вона покидала, і тривога за невідоме майбутнє. Проте вона показала твердий характер і сильну жагу до свободи та волі, які не властиві простим дівчатам. Соломія мріяла оселитися в слободі, господарювати та піклуватись про Остапа, що говорить про її ніжну і дбайливу душу, що в її грудях б'ється трепетне серденько. Проте цим мріям не судилося здійснити. Бажання визволити Остапа, вибити його від турків закінчились для неї трагедією. Навіть її мужня вдача і залізна віра не змогли визволити коханого і погубили її. Велике кохання покликало Соломію піти за Остапом у пошуках волі. ЇЇ не спинили труднощі та небезпека. Дуже прикро що Соломія загинула, а Остап, замість подружнього життя з нею, мав тільки спогади про своє втрачене кохання.