Маргарита Бузыкина

Помогите сделать задание !

ЛАБОРАТОРНА РОБОТА №15
ТЕМА: СТВОРЕННЯ ПРОГРАМ З ВИКОРИСТАННЯМ ДІАЛОГОВИХ КОМПОНЕНТІВ
Створити програму – текстовий редактор, що дозволяє створювати та редагувати текстові документи

Надо сделать это 11.Створити контекстне меню з командою «Очистити» на рядку стану.

В делфи... Код нужен! Ну если можно и саму программу... ПОМОГИТЕЕЕЕ!

Алексей Моргунов

Парень я б тебе помог даже, от нефиг делать. . Но не все понимаю, что ты написал. Пиши в личку