Дмитрий Рушатов

помогите с ситуационным заданием

Спасите, помогите.. . smile:( скоро экзамен, задали кучу ситуаций.... хоть что то подскажите (

1. НБУ емітує нові гроші , передає їх банкам, а вони кредитують суб’єктів підприємницької діяльності по ціні меншій обліковій ставки НБУ. Це правильно?

2. У 2008 році грошова маса поза кас банків збільшилась на 50%. Де осіли гроші?

3.Рівень інфляції у 2008 році – 16,2%, облікова ставка-12%, у 2009 році – 11,2% та 11,5% відповідно. Є залежність між цими агрегатами грошово-кредитної політики?

4.Банк видав с/г підприємству на закупку продукції у виробників 100 000 грн. Порушені чи ні нормативи обігу готівки?

5.Банк А для підтримки операційної каси купував у банку Б готівку. Готівка була привезена в банк А машиною голови правління у супроводі охорони банку. Це можливе ?

6.Як купують с/г підприємства продукцію у виробників за гроші, одержані у банка?

7.Заготівельні організації купують металолом у населення і розраховуються готівкою. Можливо це?

8.Банк видав с/г підприємству на закупку продукції у виробників 100 000 грн. Порушені чи ні нормативи обігу готівки?

9.Банк А для підтримки операційної каси купував у банку Б готівку. Готівка була привезена в банк А машиною голови правління у супроводі охорони банку. Це можливе

10.Заготівельні організації купують металолом у населення і розраховуються готівкою. Можливо це?

Сергей Владимирович

переводчик в отпуске?