Тамара Яблонская

Підкажіть як збільшити швидкість віддачі інтернету?

Як зробити 2 м/біт? Підкажіть як збільшити швидкість віддачі інтернету? Останнім часом у мене швидкість віддачі 0,17м/біт а має бути 2 м/біт

в загальному інтернету, навіть для того щоб сторінки відкривало

Александр Сёмин

смотря откуда скачиваешь... если из файлообменников, то там скорость стандартна и больше не будет