Клан-Воздуха Валькирия-Одиночка

Як наладити оптові продажі одягу через інтернет?

На які сайти краще реєструватися? Як найшвидше розкрутити марку? Де знайти оптових покупців?

Яков Цыганков

А по-русски перевести?

Ольга Мезенцева

если хорошая одежда откройте свою сеть магазинов

Lyudmila Smirnova

Но если развить мысль...

Екатерина Акимова

Відкрийте всій інтернет-магазин. І його вже розкручуйте. Якщо покупців зовсім немає, то без реклами Вам не обійтись. Наприклад, в яндекс директ та гугл адвордс.
А взагалі, Вам потрібно профессійно впроваджувати систему маркетингу та продаж.
Якщо будуть біль конкретні питання, пишіть в коментарі або в приват.
Успіхів!