Екатерина Зозуля

помогите перевести текст... очень нужно

W dniu 15 kwietnia 2013 r. do Sekretariatu Prezydenta m. st. Warszawy wplynela drog^. elektronicznq. korespondencja od Pana Yakhimovicha Wiaczeslawa Antonowicza, ktцry zwrцcil si$ do z prosb^. o stworzenie jemu i jego rodzinie warunkцw do osiedlenia si? na terytorium RP w ramach repatriacji. Wniosek ten mylnie zostal przekazany w dniu 18 kwietnia 2013 r, do rozpatrzenia Wojewodzie Mazowieckiemu.
Zgodnie z art. 12 ustawy z dnia 9 listopada 2000r. o repatriacji, dowodem potwierdzaj^cyin zapewnienie warunkцw do osiedlenia si?, tj. posiadania lub zapewnienia lokalu mieszkalnego i zrцdel utrzymania w RP jest:
1)uchwala rady gminy. zawieraj^ca zobowiqzanie zapewnienia warunkцw do osiedlenia si§ przez okres nie krцtszy niz 12 miesi?cy;
2)oswiadczenie obywatela polskiego, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nieposiadajq.cej osobowosci prawnej majqcych siedzib? w Poisce, sporz^dzone w formie aktu notarialnego, zawieraj^ce zobowiqzanie zapewnienia warunkцw do osiedlenia siq przez okres nie krotszy niz 12 miesi^cy,
3)uchwala rady powiatu, zobowiazuj^ca star oste do zapewnienia miejsca w domu pomocy spolecznej na terenie powiatu.
W swietle powyzszych przepisцw Wojewoda Mazowiecki nie posiada uprawnien do zapewniania lokalu mieszkalnego repatriantom, natomiast prowadzeniem spraw zwi^zanych z udzielaniem przez m.st. Warszawy pomocy osobom przybywajc[cym do Polski na podstawie wizy repatriacyjnej zajmuje si$ Biuro Pomocy i Projektцw Spolecznych Urz?du m.st. Warszawy i to ono powinno udzielic informaeji Panu Yakhimovichowi Wiaczesiawowi Antonowicz.

Юр
Юрий

это слова русские просто английскими буквами

Игорь

15 апреля 2013 года, Секретариат президента Варшавы повлияли на то ^. elektronicznq. корреспонденцию от Вячеслав Антонович Яхимович, ktцry до $ zwrцcil просят ^. создать для себя и своей семьи, чтобы урегулировать warunkцw? территории Республики Польша в рамках репатриации. Это предложение было ошибочно отправлено 18 апреля 2013 года, рассмотреть губернатор Мазовецкого.
В соответствии со ст. 12 Закона от 9 ноября 2000 года. репатриации, доказательств, подтверждающих ^ cyin warunkцw обеспечить, чтобы рассчитаться, или держать или предоставить квартиру и zrцdel проживающих в Польше:
1) принять муниципальный совет. содержащие ^ CA zobowiqzanie обеспечения warunkцw урегулировать § на срок не krцtszy чем через 12 месяцев;
2) заявление польского гражданина, юридическое лицо или организационная единица nieposiadajq.cej правовых сиденья majqcych личности В Poisce, подготовленный ^ оформлены в виде нотариального акта содержащие ^ CE zobowiqzanie обеспечения warunkцw Сик согласиться на срок не менее 12 месяцев ^ месяцев,
3) устанавливает Совет графства, обязуется ^ CA звезды остеопороза обеспечить себе место в вашем доме и предоставления социальных услуг в округе.
В свете вышесказанного przepisцw Mazowsze губернатор не имеет право предоставлять жилье репатриантов, в то время как управление связанными ^ связанных с предоставлением администрацией города Варшаве помощь przybywajc [ОДМ для польских основана на репатриацию визы составляет $ Помощи Офис и социального Projektцw города Варшаве и что она должна дать вам Yakhimovichowi Wiaczesiawowi informaeji Антонович.