Лёха Гайван

Тут є бажаючи мені допомогти знайти дівчину з міста Луцьк?

Я вже пробував сам шукати в онлайн. Але мені постійно попродають кози, які не розуміють що я не можу добре говорити через ДЦП. А по телефону взагалі....В реалі теж не можу, бо сам не можу ні куди вити, і мова у мене не зрозуміла. Зі мною треба пару днів побути щоб розуміти мою мову. Мені треба щоб допомогли знайти дівчину не з інету. бо там всі баловані і нічого не розумують. Просто нехай прийде до мене в гості і на місці познайомимось.

Тільки не пишіть - знайди повію. Я не знаю де їх шукати (навчить. тільки в приват листи надсилайте)
Але краще мені б одну, хорошу дівчину яку я буду любити)

EVGEN, ТЫ дебил? - иди на*уй!!!!

Ан
Анастасия

Бажаючі є, але можиливостей малувасто. Зайди краще на якийсь український сайт. i.ua, наприклад. Мені здається, що там дівчат з Луцька більше ніж тут. Успіхів тобі.

Дмитрий Савушкин

Ахахаха))) Ни хера не понял))))