Dimka

Мені подобається одна дівчина

Ми з нею незнайомі зовсім. Ми вчимося в різних школах. Як мені з нею познайомитися (я незнаю де вона вчиться). В контактах писати це мало користі думаю дасть, Тому питання як витягнути її в місто?

Татьяна ***

Ну для початку все-таки познайомся з нею в соц. мережах, якщо по-іншому не можна її знайти ( там через спільних знайомих) , поспілкуйся, а потім запропонуй зустрітись.