Анна Семенчук

пожалуста помогите составить предложения из слов

Помогите составить предложения из английских слов.. .

1. the cinema in yesterday they were
2.big is a city moscow
3 countries the industrial in western distribute markets resources the
4 no government a free has market interference economy
5 on modern in are the West economies and mixed mainly rely the market
6 lies the economy between types the two mixed main
7 between the of restrictions differs degree countries greatly government
8 regulate in prices the economy production market consumption and
9 allows the individuals to free produce market without

плииииз

Николай Илюшкин

не сложно же
they were in the cinema yesterday
moscow is a big city
и так далее

Агнесса Моторина

Не так уж это и просто, когда экономику не знаешь, думать надо