Natasha Kashpura

До какого числа в Украине нерестовый запрет и чем можно ловить в это время ?

Виктор Карена

Винницкая область

у річках та їх притоках з 1 квітня до 21 травня;
у водосховищах, озерах, ставках з 1 квітня до 10 червня;
у р. Дністер з усіма притоками з 1 квітня до 10 червня;
у Дністровському водосховищі з 1 квітня до 30 червня;
вилов раків у всіх рибогосподарських з 20 квітня до 30 червня.
Волынская область

з 1 квітня по 20 травня – на річках області;
з 1 квітня по 10 червня – на озерах, водосховищах, інших водоймах;
з 1 квітня по 30 червня – в придаткових водах річок.
Днепропетровская область

у Дніпродзержинському і Дніпровському водосховищах з 1 квітня по 9 червня 2012 року включно;
у Каховському водосховищі з 10 квітня по 18 червня 2012 року включно;
на річках і в корінних водах з 1 квітня по 29 травня 2012 року включно;
у придаткових системах водних об'єктів з 1 квітня по 8 липня 2012 року включно;
Донецкая область

у водосховищах та технічних водоймах з 1 квітня по 10 червня 2012 року;
у річках та їх кореневих водах з 1 квітня по 20 травня 2012 року;
у придаткових водоймах, озерах, старицях, затоках з 1 квітня по 30 червня 2012 року.
Житомирская область

на річках та їх притоках з 05 квітня по 25 травня;
на водосховищах та ставках з 05 квітня по 14 червня;
у новостворених водних об'єктах, а також у придатковій системі річок та інших водних об'єктів (в межах діяльності управління) з 05 квітня по 30 червня

[ссылка заблокирована по решению администрации проекта]

Zabenkova Viktorya

на вукраинских сайтах больше инфы !