Сергей Овсянников

Казахский язык! Помогите!!!

Билет 3
1.«Қазақ тілі –мемлекеттік тіл» тақырыбы бойынша әңгімелеңіз
2.Мұқағали Мақатаевтың бір өлеңін жатқа айтыңыз
3.Жай сөйлемнің түрлері

Билет 4
1. Ахмет Байтұрсынов туралы әңгімелеңіз
2. Қазақстан облыстары мен қалалары туралы диалог құрастырыңыз
3. Құттықтау жазу

Очень нужны ответы, буду благодарен!

Opt

1.\u0009Расскажите "Язык казаха -мемлекеттік согласно теме языка"
наизусть скажите одну песню 2.\u0009Мұқағали Мақатаевтың
3.\u0009Предложения тихо түрлери
расскажите о 1. Ахмете Байтурсинове
составьте диалог о городах областей 2. Казахстана
3. Писать то, что поздравляет

Татьяна Дюко

4.1 Ахмет Байтурсынов (1873-1938ч-аудармашы, галым, педагог, когам кайраткери, публицист. Ол Торгай облысындагы, Торгай уезинин Сарытубек жеринде дуниеге келгенТоргайдагы 2 сыныптык орыс-казак училищесин битирип, 1895 жылы орынбордагы мугалимдер мектебин битиреди. 1913-1918 ж. ж казак газетинде редактор болды. Онын омири оз халкына адал кызмет етудин, ел-журттын мадениети мен адет-гурпына, тарихына деген суйiспеншiлiктiн айкын улгиси.