Сергей Чунту

Помогите!! ! Сочинение по казахскому языку.

Помогите!!!! Сочинение по казахскому языку о пользе какого-нибудь фрукта или овоща.

Галия Сабитова

Алмалар - сол өте пайдалы жемістер. Олар бізге витаминның кең спектрін береді. Олар тал-шыбықта, арнаулы бақшаларда өседі. Алмаларды адамдар многих елде асыралады, бірақ енді исскуственные алмаларының из соңмен химикаттардың. Алманың пайдасы утрачена.
Алманың бөлек-бөлек сұрыптары болады, от жас дейін ұлы. Қышқыл және тәтті алмалар болады. Қызыл болады және жасыл.

это про яблоки. Пятёрку не обещаю, на 4 - точно