Светлана Савушкина

Помогите написать сочинение на казахском языке на тему "Куз" или киньте ссылку.

Предложений должно быть не меньше двадцати. 7 класс.

Эдуард Богданов

Куз келдi.Жие Жанбыр жауады. Агаштардын жапырактары саргайып, гулдер солады. Кун салкындады. Кустар жылы жакка ушiп барады. Баубакшада егiн жинап жатыр. Адамдар жылы киiндi .Алтын куз тамаша жане адемi жыл мезгiлi.Куз- букил айнала сары алтын сиякты туске боялады. Кузде егин жиналып жан-жануарлар кыстауга жылы жака кететин мезгил. Куз озинин ерекшелиги коныржай салкын болады.

Евгений Зорин

разбор на казакском языке жиi куз сашкiн

Любовь Минаева

Помогите написать сочинение на казахском языке на тему- лиро-эпостык жырлардын тербиелик мени 8 класс