Настя Симонова

Помогите с казахским, нужно составить маленько сочинение как я учю казахский. На казахском языке

Например. Казахский язык я изучаю давно, мы изучаем его в школе. Мы учим слова, стихи, пишем сочинения, разговариваем.

Алена Степина

Мен Қазақстанда тұрамын. Біздін ел ордаміз Астана. Астана өте әдемі, ару қала.
Мен мектепте жақсы оқимін. Ен жақсы коретін пәнім "Қазақ тілі" пәні.
Мен қазақша жазамін, оқимін.
Қазақша тақпақтарды және мақалдарды білемін, әндарді айтамін.
Менім Отаным - Қазақстаным.
Мен Елім ұшін жақсы оқимын және жұмыс істеймін.