Мария Полухина

Компьютер английский, Windows 8

Компьютер английский, Windows 8, скачал и поставил русификатор, но теперь не отображает русского иногда в блокноте и/или на сайтах.

Помогите, пожалуйста разобраться, в чем дело.

Заранее спасибо!

Елена Воронина

Попробуй: "Панель управління - Мова і регіональні стандарти - Додатково - Змінити мову системи - ставиш Російську. " Або ж постав російську версію системи.

Якщо не відображається російський кириличний шрифт на сайті:
1. Відкриваємо файл в Нотепад, натискаємо Контр+А (виділяємо весь код)
2. Заходимо в "Кодування" і вибираємо "Кодувати в УТФ - 8"
3.Зберігаємо файл - пишемо на російській мові.