Di
Dina

за одним із міфів боги розпочали Троянську війну, щоб під стінами Трої знищити всіх героїв і закінчити їхню добу

як ви думаєте, що спонукало олімпійців так зробити, чим їм завадили герої?

Св
Светлана

Дорогая Дашуля Сидоренко.
Это очень неприлично писать на российском сайте что бы то ни было на языке, который большинство пользователей не понимает. Почему бы тебе не задать свой вопрос на украинском сайте?