Диана Потапова

кут між падаючим і відбитим променями 50. Під яким кутом до дзеркала падає світло?

Елена Евдокимова

Ну, кут між падаючим та нормаллю (перпендикуляр до дзеркала) рівний куту між відбитим та нормаллю. Отже, кут між падаючим та нормаллю: 50°/2 = 25°. Кут між дзеркалом та нормаллю 90°, так як нормаль - перпендикуляр. Кут між дзеркалом та падаючим променем: 90° - 25° = 65°. Отже, світло падає під кутом 65° до дзеркала.