Дмитрий Баев

Від чого вздулася батарея?

Батарея від Sony Ericsson вздулася в мене в кишені (без телефона, ношу як запасну) . Від чого? Чи можна нею користуватися? Чи здується вона назад? Чи не взірветься?

Дарина Стерва

Назад не сдуется. А взорваться может. Литий-ионные батареи весьма не слабо могут бабахнуть.

Ирина Козлова

Вздулась от жары. Назад не сдуется. Взорваться может вполне. Батарею можно выбрасывать.