Кристина Кристина

Пожалуйста переведите мне с Русского на английский.

"На выходных я смотрела телевизор канал "Россия" передачу Полиглот. Выучим Испанский за 16 часов. Я хорошо провела выходные. Меня заинтересовал испанский язык"

Кирилл Пикулин

At the weekend I watched the TV program "Polyglot. Learning Spanish in sixteen hours". I spend my weekend well. I became interested in Spanish

Андрей

Please translate from russian for english for me

Маргарита Надеждина

At weekends I looked the television program “Polyglot. Learn Spanish in 16 hours” of Channel "Russia" on TV. I had good weekends. I was interested in Spanish