Ирина Зверева

Украина. Живу в маленьком городе. Какой быстрой службой доставки посоветуете воспользоваться?

У нас даже отделения "Новой Почты" нет.

Анастасия Бармина

Компанія "Нова Пошта" здійснює доставку в будь-яку точку України. Якщо Вам необхідно відправити в місто, де на даний момент немає представництва, "Нова Пошта" «Нова Пошта» пропонує Вам скористатись послугою адресної доставки. В такому випадку вантаж буде до будинку, де проживає або працює Ваш Отримувач.

Ви маєте можливість відправити:

зі свого будинку, офісу, склада (в такому випадку Ви скористаєтесь послугою "Двері-Двері", телефони виклику курєра) ;
із будь-якого представництва"Новоъ Пошти" у Вашому місті (в такому випадку Ви скористаєтесь послугою "Склад-Двери").