Андрей Савенков

Допоможіть хто знається в правах людини

Громадянка Вершинська придбала на радіоринку у приватного підприємця телефон з функцією FM-радіо. У зв’язку з тим, що у продавця не було відповідного обладнання перевірити цю функцію не було можливості. Вдома вона виявила що в телефоні радіо нема. Вершинська звернулася до приватного підприємця, який рекомендував їй звернутися до сервісного центру. Там телефон прийняли на перевірку і повернули тільки через 2 місяці з записом у гарантійному талоні “зроблено перепрограмування”, але радіо-FM в телефоні знову не було. Знайомий радіолюбитель, подивившись телефон, зробив висновок “такої функції у телефоні взагалі нема”.
Які права громадянки було порушено? Як вирішити справу по суті. Дайте пораду Вершинській до яких нормативно-правових актів їй треба звернутися.

Мария Фёдорова

вам нужно обратится на специализированный юр-форум, там точно подскажут