Константин Мизиркин

як повернути хлопця?

Я майже місяць, як розлучилася з хлопцем, якого кохаю більше життя, я пробува покінчити з собою і бато іншого, але взяла себе в руки, я його дуже кохаю і хочу дуже бути з ним, я нінакого не можу дивитися крім нього. Мені дуже важко та боляче, дуже хочу бути з ним
Зараз ми друзі,але ви самі розумієте як важко бути друзями коли хочеться його поцілувати та бути поруч з ним, я так не можу в мене кожну ніч істерики.
Допоможіть прошу!!!!

Ch
Christina

Отвлекись. Забудь о нём. Обрати внимание на других парней.