Фаина Эдильбаева

Будь ласка... Я кохаю хлопця старше мене на 2 роки... ЯК ЗРОБИТИ ЩОБ ВІН В МЕНЕ ЗАКОХАВСЯ ТЕЖ???

Самойлова

Лично для меня весь вопрос выглядит, как заклятье призыва какого-то древнего демона))

Ольга

Если не мил, то милым не станешь. Это само собой должно произойти.

Ма
Маня

Привіт. Якщо він старше тебе на 2 роки, то це не привід хвилюватися. Спробуй зрозуміти, які дівчата йому подобаються. І головне: коли будеш йти повз нього, йди з високо піднятою головою, смійся, наче в тебе все добре. Полюби те, що він любить, стань краще нього в цьому. Ну, наприклад, якщо він любить футбол, навчись сама грати в нього. Будь краще його в справах, які він обожнює. Слухай його музику і ви станете хорошими спріврозмовниками. Слідкуй за собою. Доглядай за фігурою, волоссями, нігтями та шкірою. Адже хлопцям подобаються охайні дівчата. І ніколи не "перегни палицю" в тому ж самому спорті. Не зазнавайся. Адже це може спричинити погані наслідки. Ненависть, наприклад.
Что ж, я все сказала. Щасти тобі. Да, і так, муто між нами, позви мене до вас на весілля, подружкою нареченой і хрещеною ваших дітей))) Щасти))) І якщо все піде не так, як ти думала і результат буде не такий.. не сумуй, адже в світі так зроблено, що для кожной людини є пара. Кажуть" Якщо в тебе не має хлопця- ен засмучуся, Господь дивиться на тебе і говорить:
- Я збережу цю дівчинку для когось особливого".
А можливо й так, що твій хлопець же не народився)) ) Адже коханню всі віка покірні. Згадай ту ж саму Аллу Пугачову, Галкін її молодше аж на 10 з лишнім років, у Мадонни на 16, якщо не помиляюсь... і так далі))Головне все те що робиться, все до кращого ( не забудь про весілля))))

Нина

Ооо.. . Тут надо найти такие заклинания.. . Они в секретных книгах в библиотеках за семью замками, и каждый открывается только когда разгадаешь загадку.
Кохати треба обережно, без захоплення. ))