Александр Гагарин

скажіть будь ласка, я неможу найти фільм я незнаю як він називався. там по моєму знімалась Селена Гоміс.

там йшлось що брат і сестра, або друзінайшли чарівну палочку, чи в них вона була, я незнаю... забула!! по моєму, в них були канікули.. і пам'ятаю трошки що та дівчинка (Слена Гоміс) я так думаю і її друг або брат пішли в ліс за чимось і брата або друга засосало в болота, а дівчинка (Селена Гоміс) витягнула його.. .
це все що я пам'ятаю, підскажіть будь ласкназву фільму, дуже хочу його подивитися, я буду дуже вдячна! ! В лидеры

Юлия Лысенко

Отвечать на РУССКОМ можешь, а хе.. ню какуюто спрашиваешь на СУРЖИКЕ?!?!

Алексей Антипов

Ниасилил пишислитно

Сергей Демин

Селена Гомес фільмографія, шукай там http://www.kino-teatr.ru/kino/acter/w/hollywood/119326/works/

Денис Шапаров

волшебники из вейверли плейс в кино

Олег Петрухин

а воно тоби надо

Наталия Васюкова

как красив украинский язык!

Станислав Горяев

Про гомесів а ні слова! Бо на майдані не зрозуміють - про кого мова.

Евгений Немчанинов

девушка, есть такой портал ua что-то там, вот там все на вашей мове разумеют, Вы там спросите