Марина Сергеева

Скажіть, будь ласка.

Скільки коштує квиток в напрямку "одеса-ковель" цього року? Тобто з Крижополя в Ковель, скільки потрібно заплатити за квиток дорослої людини?

Елена Burtovaja

Квиток коштує з постiльною бiлизною 91,12 без чая. Рух не кожен день. Вiдправлення п'ятниця, 16.05.2014

Алексей Кузнецов

Примерно 118 грн - плацкарт и 153 - купе.
ЗЫ: Вроде на мове Крыжополь, все таки Крижопiль. имхо.
ЗЫЗЫ: Это цена плацкарта на конец мая, в середине примерно 100, на пятницу 91.