Елена Кочергина

Питання з ДПА для географії питаня звучить так :

Визначте географічну довготу міста - обласного центру україни, якщо різниця між його місцевим часом і місцевим часом лондона становить 1 год 36 хв.
Відповіді: А ) 24°сх д Б )28°30 сх д В )30 сх д Г )32°30 сх д
Якщо можете розпишіть хід рішення задачі

Лёха Гайван

Поскольку Земля совершает полный оборот за 24 часа, то за 1 часона смещается на 360/24=15градусов. Соответственно за 1 минуту-15/60 градуса. Поэтому 96мин Х15/60=24 градуса восточной долготы, ответА).