Юлия Мухина

Переведите маленькое предложение на английском без переводчика

Мы приготовили для тебя подарок. Дорогая Тарья, спасибо огромное за твоё творчество, за то что посетила наш город и за замечательный концерт. Надеюсь тебе понравилось, До новых встреч

Анастасия Азарова

We've prepared a present for you. Dear Tarya, we are very grateful to you for your creative work, for visiting our city and a superb concert. I hope you liked it. Till we meet again!

Светлана

We prepared a gift for you. Dear Tarja, thanks a lot for your creativity, for that, that you visited our city and for a remarkable concert. I hope to you it was pleasant, To new meetings (or: see you later, or: see you soon)