Юлиньк@ Лиханова

якби зустріли ангела, яке запитання ви б йому задали?

Милан Макаров

питание?
корочку хлеба.
:-)))

Nikita

Таке: Есць ли такая прымаўка: "Ніколі не спрачайся з дурнем. Бо іншыя людзі могуць не зразумець розніцы ???"

Инна Смирных

Хохляндия так и будет между е**ных, бегать от одной миски к другой. Или уже сами начнут внедрять иновации в свое производство. А то продовати скоро будет тока дiвок

Наталья Андрушко

Він сам говорит за чим прийшов. Ці створіння просто так не вештаються і випадково не встрічаються.

Rashid

що? прийшов? ! а де ти плять раніше вештався,? )

***
для Руслана:
все миски наполнены ими сами же, а лично твое мнение, вбито в голову чужими дядями, - они имели в жопе..