Dima Maksimov

В мене досить цікаве запитання, як на мене.

Вже практично півтора року я зустрічаюся з дівчиною яку люблю, на початку у нас були деякі проблеми через мою не привязаність до людей. Але згодом я все зрозумів, зрозумів яка вона безцінна та як сильно я її люблю, все налагодилося. У неї є сестра, вони двійнята. На початку стосунків з моєю дівчиною ми з її сестрою буквально ненавиділи одне одного, циплялись до дрібниць і сварились. Пізніше все прийшло в норму, я з її сестрою подружились та налагодили стосунки між собою, забули всі обіди... так як і зі своєю дівчино. Але останнім часом (блисько місяця, може і більше) мене дещо стало турбувати. Мені здається що я полюбив їх обох. Вони стали мені одинаково рідні. Мене буквально палко притягує до її сестри, але і до неї я а ні трохі не охолов, навпаки.
Як ви важжаєте це реально Як діяти у такій ситуації...порадьте, дуже важливо)

Юл
Юлия

Це реально для тебе, але не для твоєї дівчини! Якщо вона дізнається про такі твої почуття, то швидше всього ти втратиш ОБОХ! Так що думай!!!

Та
Татьяна

Хоча твої дівчатка і близнюки, проте вони зовсім різні люди. Розберись у собі за що саме ти любиш СВОЮ дівчину, що тобі в ній імпонує, відрізняє від інших. Одразу усе зрозумієш.