Александр Мачин

Чи законні дії коменданта гуртожитку?

Комендант гуртожитку у зв’язку з чисельними порушеннями порядку у вечірні години провів з участю прибиральниці та технічного працівника огляд приміщень гуртожитку. За відсутності мешканців гуртожитку вони оглянули їхні кімнати та склали відповідний акт, в якому вказали, що під час перевірки у тумбі Зотова було знайдено 7 пляшок горілки та газовий пістолет, а у шафі Власова – близько 2 кілограм головок маку. Акт підписали прибиральниця, технічний працівник і комендант гуртожитку.
Чи законні дії коменданта гуртожитку?

Сергей Артемьев

Возникает встречный вопрос.
А зачем такие вещи у себя держать?

Анатолий

Комендант, порядку, акт, час, Власова, головок.. . Больше знакомых слов не нашел...