Надя R

Помогите написать твiр-опис зовнiшностi людини за картиною..

Александр Трахтибидох

Справжня українка стоїть зараз перед нами.. . Вишита біла сорочка, червона юбочка, а на голові стародавній капелюх. Але без посмішки не обійтися, дівчина радіє, бо у неї є така чудова родина: добрий чоловік, маленька дитинка, мужня собака, а ще й рідний батько, який сидить та милується красотою своїй батьківщини.
У козака чиста сорочка (яку вишила його люба дружина) , великі штанці та довги вуса.

Біля рідної домівки сидять вони та спостерігають за своїм великим хазяйством: кури, качки, скоти, свині, город з картоплею й морквою. Ось! Один день з життя справжніх українців.