Татьяна Степаненко

Эвкалиптер

жду поже ответьте
Эвкалиптер сор?ышты? р?лін ат?арады. Джеймс Кук экспедициясыны? м?шелері Бенкс пен Соландер б?л а?ашты сиппатай келе, ?те ма?ызды бір ботаникалы? жа?алы? ашты. ?андай?

Алексей Носков

Баптап едім сіріп, Ашты г лін б лмемде.
М нараны т р ыз ан Б р ышы екен б л а а. Міне, байлы ба алы: М най шапшып а ады.
Тас пен г л ара тас к нге ызынып, арады г лге ызы ып : -Шіркін – ай , андай керімісі ?!