Валерий Н

Наведите аргументи або приклади на доказ тези: «Світ непізнаний»

Дм
Дмитрий

ну почни з того, що якби люди пiзнали цей свiт цiлком, зараз не треба було б примушувати себе робити небажане, терпiти рiзнi прикощi....

Юр
Юра

досі не відомі ліки багатьох хвороб, не знайдено еліксиру вічного життя, не відомий космос, і ніхто не доходив до центру планети