Михаил Убирия

Пожалуйста, разбейте текст на абзацы! Большое спасибо!

По садочку промчав липневий вітерець. Чорнобривці, барвінки, ромашки палали на сонці. Аромат квітучих лип п'янив голову. Недалеко, в тіні, сховалася дівчина. Блакитні, наче волошки, очі заливалися сльозами. Тонкі, витончені руки нервово стискали лист. Всередині утворилася несамовита біль. Леся була наче в лихоманці.
«Що мені робити» , - запитала саму себе дівчина. Її брата, козака Степана узяли в полон бусурмани.

Руслана Лебедева

Я думаю, второй абзац должен начинаться со слова " недалеко", а больше, на мой взгляд, ничего делать не нужно.