Полина Попова

Скажіть будь ласка! Якщо я неотрима повістки до суду і рішення було прийнято то чи вважається таке рішення законним? Дякую

Скажіть будь ласка! Якщо мною небуло отримано ні судової повістки до суду ні жодного сповіщення про розгляд справи і прозасідання я нічого незнав і суд розглядав справу без моєї присутності то чи вважається рішення прийняте судом законним?

Сергей Пынзару

НЕЛЬЗЯ ЗДЕСЬ НА ДРУГИХ ЯЗЫКАХ ГОВОРИТЬ. Задолбали уже, ей Богу.

Наталия Рылькова

Сейчас мы все радостно бросимся всем сайтом украинский язык изучать.
Заодно и украинское право.