### Юрий ### .

Помогите перевести текст на татарский

Я провела каникулы очень хорошо. К нам в гости приезжали бабушка и дедушка. На следующий день я поехала к ним в гости. Нам было очень весело. Мы катались на лошадях, ходили на ёлку. В последний день мы пошли на каток. Потом меня забрали мама и папа. И мы поехали в Раифу, в ледяной городок.

Тина

Мин каникулларны бик яхшы үткәрдем.Безгә кунакка әби белән бабай килделәр. Икенче көнне мин аларга кунакка киттем. Безгә бик күңелле булды.Без атларда йөрдек,чыршы янынаи бардык. Соңгы көндә без шугалакка бардык. Ә аннан соң мине әти белән әни алып киттеләр.Без Раифтагы бозлы шәһәрчеккә киттек.

Эляна Шевченко

Мин каникулларны бик яхшы үткәрдем. Безгә кунакка әби белән бабай килделәр. Икенче көнне мин аларга кунакка киттем. Безгә бик күңелле булды. Без атларда йөрдек, чыршы янынаи бардык. Соңгы көндә без шугалакка бардык. Ә аннан соң мине әти белән әни алып киттеләр. Без Раифтагы бозлы шәһәрчеккә киттек.