Юлия Попова

помогите пожалуйста завтра в универ а я не знаю как решать .. ужас школьная программа а решить не могу

1.
Скiлькома способами можна
присудити золоту, срiбну
i бронзову медалi на змаганнях, в яких беруть
участь 13 чоловiк?

2.
У групі з 25 чоловік розподіляються шляхом
жеребкування 7 задачників з теорії ймовірності. Знайти ймовірність того, що
серед власників задачників виявляться три дівчини, якщо в групі 10 юнаків і 15
дівчат.

3.
У студії телебачення встановлено 3 телевізійні камери. Ймовірність того, що
камера включена в даний момент, дорівнює 0.6. Знайти ймовірність того, що в
даний момент включена хоча б одна камера.

4.
На
конвеєр надходять однотипні деталі, виготовлені двома робітниками. При цьому
перший робітник постачає 60%, а другий – 40% загальної кількості виробів.
Ймовірність того, що виріб, виготовлений першим робітником, виявиться
нестандартним, дорівнює 0.002, другим – 0.01. Узятий навмання з конвеєра виріб
виявився нестандартним. Визначити ймовірність того, що вiн виготовлений другим робітником.

5.
При
кожному пострілі з гармати ймовірність поразки целi становить 0.8. Знайти ймовірність того, що при 5
пострілах буде зроблено три промахи.

6.
Ймовірність
народження хлопчика становить 0.515. Знайти ймовірність того, що з 200
народжених дітей хлопчиків та дівчат буде нарівно.

7.
Деяка
операція виконується з 3% браку. Яка ймовірність того,
що в партії з 300 деталей число бракованих буде більш 18?