Ол
Оленька

Яка партія в Україні - найкраща?

Питання тільки для україномовних українців. Будь ласка, кажу: не говорити мені про Партію Регіонів. Навіть не згадуйте її. Я її ненавиджу і Януковича теж. Я хочу щоб Україна вступила до Європейського Союзу, щоб Януковича вигнали з Верховної Ради, щоб захистити українську мову - єдина державна мова. Яка партія мені більше підходить?

Татьяна

пидаращща

Be
Bella

Я підтримую опозицію!! ! але все таки мені більше подобається Тягнибок.... він націоналіст і патріот, відстоює все українське, в тому числі і українську мову)))) ) я буду голосувати за нього, але якщо він і не переможе на якись виборах, так я тоді вжу буду підтримувати чи Яценюка, чи Кличка)))) ) але мої вподобання зараз завоював Тягнибок!! !
Я також підтримую українців і все українське і не бажаю бачити Україну в складі Митного Союзу)))))

Виктория Брандес

Нажаль така партія лише формується на Майдані.

Татьяна Крылова

Извините, но я считаю что это все таки Партия регионов.

Ад
Администратор

О польский суржик не пазорь Украину.

Дм
Дмитрий

Мужик, ты что несешь? Я твою феню не понимаю.

Ва
Василий

Тільки не Комуністична. То такий-собі нафталін...

Елена Евдокимова

партия любителей женщин

Данила Джабаров

Смотрите Соскина в какой он партии честно не помню , но он лучший экономист Украины очень умен. Его сильно тянет в лево и надо воспринимать его как крайнее левое крыло, но в анализе и защите прав и свобод ему не откажешь, а его прогнозами в мировой экономике пользуется даже кабмин, по больше бы таких людей Украине и давно бы Украине Европа в рот заглядывала бы.

Алексей Лыженко

Партія любителів вареників :

Бродяга******* Дневной****

Пока что это партия пидарасов.
"Боже, царя храни. Сильный державный, Царствуй на славу на славу нам. Да здравствует парламентская республика! - Я протестую. - Молчать, щенок! Вся власть учредительному собранию! Да здравствует барон Врангель! Долой монархов!"- и понеслась!

Александра

ss ))))))))))))))))))))