Kurbon Otambekov

Переведите на разговорный английский :3

Дорогая Аманда! Поздравляю вас с Днем Рождения! ! Каждый год человек обновляется, становится лучше. Я желаю вам, чтобы в вашей жизни всегда светило солнце, и открывались новые горизонты. А также желаю счастья в личной жизни с Мартином. Ваши фанаты вас очень любят и ждут новый сезон.

Валя Исаева

Dear Amanda! Congratulations on your birthday! ! Every year people updated, gets better. I wish you to have in your life is always the sun was shining, and open up new horizons. And I wish you happiness in your personal life with Martin. Your fans love you so much and waiting for the new season.

Анюта Клюева

перевод - полный бред! не всегда возможно перевести на иностранный язык то, что мы хотим написать по русски! возьмите из интернета некое поздравление и подставьте имя. вот вариант:

Dear Amanda! Wishing you a day soft as silk....

white as milk....

sweet as honey, full of money.

may all your dreams come true....

Also wish you happy life with Martin!

Your fans love you very much and we are waiting for the next season.

HAPPY BIRTH DAY