Максим Листов

чи можна дитині виходити на вулицю коли коли в неї вітрянка

Эльдар

Ветрянка инфекционное заболевание. Карантин 21 день от начала заболевания. На улицу можно только когда пройдут высыпания и отойдут корочки

Никита

Н1 в якому раз1!!!!Це ж в1тряна в1спа!!!! Здому н1 ногою!!

Ирочка Филатова

Краще-сидіти вдома!! Що за необхідність? Вітрянка-це "вітряна оспа"!Не рекомендується знаходитись навіть на сонечних променях!!

Br
Brutpot

Все пройдет

Se
Serega

Чо???

Виталий Гинейко

абавяскова трэба шапку надзеваць, как галава не атмерзла.

Alexandr

Коли ветрянка-сидеть дома надо!

Владимир Шабаров

дитині можна, що знею станеться? але з тими, з ким вона буде зустрічатися, точно щось станеться. теж вітрянка.

?*
??????????? ****

Нельзя, потому что заразишь других детей.