Дашулька

Чим просвітительство відрізняється від просвітництва? Чим просвітительство відрізняється від просвітництва?

Ольга Юрова

Я так розумію ( з натяку у вікіпедії) у просвітительства більш вузька спеціалізація, людям надаються певні знання, старі порядки удосконалюються але не відкидаються повністю, головною метою є набуття та передача знань а не людське щастя, але це тіки здогадки мої, може пригодиться, дізнаєшся правильну відповідь, відпишеш)