Илья

Як це впливає на кількість опадів?

Женя серйозно займається
Женя серйозно займається екологією. Він стверджує, що, за даними супутникової розвідки, значна частина океану вкрита нафтою. Як це впливає на кількість опадів? Відповідь обг"рунтуйте.

Се
Семён

Нафта на поверхні води утворює плівку, що перешкоджає випаровуваню, оскільки менше випаровування, то у верхніх шарах атмосфери скопичуєтся менше вологи, утвоюєтся менше хмар. Хмари дещо захищають поверхню землі від прямих сонячних променів, а опади (сніг, дощ) -- охолоджують, зволожують та промивають від пилу. Зменшення хмар та опадів призводить до надмірного нагрівання земної поверхні сонцем, та до пришвидчення таяння льодовиків

Вячеслав Соловьев

Хоча б будь ласка написала...