Наталья Краснова

Пожалуйста перевидите на казахский!!!

Эта женщина очень храбрая так как не побоялась хана Темира. Она знала что он беспощадный и кровожадный человек. Но она все ровна пошла к нему и высказала все что о нем думает. Она готова была проститься с жизнью ради сына. И хан Темир увидев храбрость женщины восхитился ею. И он отпустил ее сына и ее саму. Она мать а мать ради своего ребенка готова на все.

Павел

Сол әйел себебі Темірдің ханының өте ер побоялась. Ол не білді ол рақымсыз және қаныпезер адам. Бірақ ол барлық Қызыровна оған деген барды және айтып таста- барлық бұл туралы онда ойлайды. Ол өмірмен қоштас- үшін ұлдың әзір бол-. Қарамастан және хан Темірді көр- әйелдің өжеттігінің онымен тамашалады. Қарамастан және ол оның ұлын жіберді және оны өзін. Ол ана ал ана үшін өзінің баласының өлермен.