Дарья Пашнина

Проверьте правильность текста, на наличие запятых и всей пунктуации. Українська мова. Тайна мого імені.

Чому мене назвали Катериною? Моє ім’я обговорювалося ще до
мого народження, а мої родичі довго думали, як мене назвати, та яке ім’я красивіше
за всі. Багато є красивих імен у світі, тому мої родичі сперечалися за свою
думку. У кожного був свій:

Бабуся Олена – без сумніву, хотіла назвати мене
Марією, тому що її мати так звали. Їй подобалося тільки цей варіант, та вона
стояла на своєму.

Дідусь Сергій – не любись сперечатися, тому він запропонував
ім’я Єлизавета, йому подобалося величність цього імені, але батьки одразу
відказалися.

Дідусь Олексій та бабуся Лідія – хотіли назвати
мене Дар’єю, тому що мати дідуся звали цим ім’ям, але як і у бабусі Олени, мої
батьки не хотіли називати дочку, ім’ям померлого родича, це така сімейна
традиція. Тому цей варіант, швидко покинув п’єдестал мого імені.

Нарешті
мої батьки, вони любили один одного, тому багато не сперечалися, зійшлися на
спільному імені.

Тато – бажав для мене 2 імені, це Анастасія або Катерина.
Чому? Тому що йому казалося, що ці 2 імені найкрасивіші у світі, але ім’я
Анастасія дуже не злюбила моя мати.

Мати – хотіла тільки одне ім’я, це моє ім’я, але на самому початку
їх було дуже багато, всі варіанти які є, вони з татом переглянули від А до Я.
Але вибрали одне, Катерина. « Величне та красиве ім’я» , - як говорить моя мати.

Яна Елисеева

В украинском нет запятых, там комы )))
Или дрібницi )))