Этери Циклаури

Як забрати свою землю (садок) який був розпайований в 2007 році.

Будьласка допоможіть!!!! Коли було паювання земель, нам наділялося по два акти на землю, один на садок (багаторічні насадження) інший на землю. Землю забрали а садок не можемо .Будь ласка допоможіть, скажіть куди звирнутися щоб забрати свій садок.!!!

Оля Суслова

Обращайся в "Правый сектор".